KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10212309
*
nr 1021 2309
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Etsning, Mia Jarnsjö (f. 1947), -83, 17/110, 'Han och kon', motivet: 38 x 46
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 februari 2016
kl 18:41:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/2 18:06:21
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 19:21
*
Mia Jarnsjö
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
nr 1021 2309
Mia Jarnsjö
(f. 1947), Sverige
Etsning, Mia Jarnsjö (f. 1947), -83, 17/110, 'Han och kon', motivet: 38 x 46
Mia Jarnsjö, svensk målare och grafiker född 1947.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 29 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/2 18:06:21 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mia jarnsjö svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3036 Etsningar
2 st, Nils Emil Ancker, Signerad. Bildmått: 25x33 ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
3 juni kl 19:21